• Polish Dating
 • Oto 3 ważne rozwiązania oczyszczania jelita grubego każdy powinien wiedzieć.

  Sprawdź to teraz!


  Colon Hydroterapia - hydroterapii Colon odbywa się z wykwalifikowanym hydrotherapist jelita grubego, aby poprowadzić Cię przez proces oczyszczania jelita grubego. Hydroterapia jelita grubego kąpie całego jelita grubego z 10 litrów czystej wody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj: Potężne porady poprawić zdrowie Twojego układu pokarmowego jest: Od rozmowy z Nancy Spahr, CBE & Colon terapeuty.

  Strona główna Lewatywa - A w domu lewatywa pozwala na oczyszczenie jelita grubego w zaciszu własnego domu w między sesjami hydroterapii jelita grubego lub jeśli występują objawy die-off. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak i dlaczego robić lewatywę, przeczytaj: Strona główna Lewatywa: Jak i dlaczego warto je wykonywać, aby pomóc w osiągnięciu optymalnego zdrowia.

  Colema - The colema jest skrzyżowanie okrężnicy i lewatywy. To bardzo delikatne, ale skuteczne rozwiązanie oczyszczania jelita grubego można zrobić w zaciszu własnego domu. Z colema, masz stabilna deska colema, wiadro 5-litrowy, chirurgicznej rurki klasy i odbytnicy końcówkę.
  Wspaniałą rzeczą jest to, że w colema można nawilżają większość jelita grubego, gdy jesteś leżąc wygodnie na pokładzie colema. Silny krzesło składane jest umieszczony naprzeciwko toalety. Płyta colema znajduje się w toalecie i krzesła, dzięki czemu można wygodnie na plecach. Poduszka i złożyć ręcznik będzie płyta komfortowo podczas colema.

  Aby zrobić colema, można napełnić wiadro 5-litrowy z ciepłoty ciała, przefiltrowanej wody. Łyżka powinna być umieszczona na stabilnej powierzchni nie więcej niż 4 stóp nad swoim pokładzie colema. Następnie syfon wody przez przewód chirurgicznego tak, że przepływa swobodnie przez odbytnicy końcówki. Zatrzymanie przepływu wody, posmarować końcówkę z organicznej oliwy z oliwek i umieścić swoje ciało tak, że można włożyć końcówkę nie więcej niż 3 cali do swojego odbytu.

  Raz zainstalowana, można otworzyć przepływ wody do sesji colema. Według dr Bernard Jensen, colema jest najłagodniejszy i najbardziej skuteczną formą oczyszczenia jelita grubego, a zatem wszystkich tkanek w organizmie. [2]

  Comments